Ze dvora do Dvora


12. dubna jsem se vydal na kole do Dvora Králové nad Labem. Vyrazil jsem v 7h ráno a dojel tam někdy ve 12,30 (ve stejný den:-). Ujel jsem 95km, vítr foukal samozřejmě proti mně a pražilo do mě sluníčko.. Ubytoval jsem se v jednom luxusnějším penzionu a pak jsem čekal před gymplem na jednu holku, se kterou jsem se intenzivně bavil skoro rok na chatu a hodně jsme si spolu rozuměli.. Ona ale odešla ze školy dřív, takže jsem po ní musel pátrat a vyptávat se spolužáků, kde by mohla být.. Nakonec asi za tři hodiny jsme se sešli v jednom parku u mostíku. Záhadou mi je, že jsem věděl, co bude mít na sobě (červenou mikinu, kterou pak opravdu měla) a oslovil jsem předtím 3 holky jí podobné a takto oblečené, jestli na mě náhodou nečekají:-)

Zašli jsem spolu do nějakého Country Salónu, pak mi ukázala, kde bydlí a svýho tátu (hned jsem se do něj zbláznil:-). Potom jsme chodili mezi nějakýma rybníkama a po polích za jejich barákem. Pak zas chvíli po městě a já ji ukázal zas svůj přístřešek (myslím ten penzion:-). Celou dobu jsme se spolu skvěle bavili, úplně jako předtím stovky hodin na chatu.. Někdy ve 22,30 jsme si popřáli dobrou noc a rozešli se. Druhý den odjela se třídou do Prahy a vrátila se až někdy pozdě, protože si tam domluvila schůzku s jedním primitivem z chatu (několikrát jsem s ním mluvil, takže mám celkem objektivní posudek:-).

Celý ten den, co byla v Praze jsem byl zavřený v penzionu a nechápal jsem nic. Odmítla i návštěvu zoo, na které jsme se předtím domluvili na další den. I když jsem se jí třeba nelíbil, tak mohla být aspoň vděčná za všechno, co jsem pro ní všechno kdy udělal (vypisovat to tu ale nebudu, protože by to vypadalo jako, že měřím vztah jen podle materiálních hodnot) a do té zoo se mnou mohla jít. Večer jsem se pak sešel s její spolusedící z gymplu a bavili jsme se o ní. Třetí den ráno jsem odjel zas k nám do dvora v Lysé nad Labem (ráno jsem ji ještě volal, ale zavěsila mi to). Už pak ani neodepsala.. Chování na jedničku.

A ponaučení? Dávejte si na lidi větší pozor a moc nepočítejte s tím, že by si někdo pamatoval, co jste pro něj kdy udělali:-(

moje kolo
Tak na týhle loďce jsem tam letěl..značka pozor koně
Ten obrázek na značce mi pořád nějak nesedí:-)Velká Loučeň
Malá vesnička Velká Loučeň aneb Impérium vrací úder:-)Dvůr Králové nad Labem
Tak sem jsem jel - Dvůr Králové.gymnázium Dvůr Králové
Gymnázium ve Dvoře.fotky ze Dvora Králové
Nějaká roura tam zrovna trčela ze země..Zuzana Vágnerová alias Sametka
Ukázka moderního umění. Toho panáčka jsem kreslil já. Ahoj Zuzano..Komentáře | Foto Vejnar.com


© 2004-2019 Emanuel VEJNAR Fotografie