Běh zámeckou zahradou, Lysá nad Labem 2005


Aktualizace - Běh zámeckou zahradou 2011

3.9.2005 Tak, konečně to mám za sebou, svůj čtvrtý běh zámeckou zahradou na 4,5km v Lysé nad Labem. Přes týden jsem si to byl párkrát vyzkoušet a časy jsem měl okolo 17:30. Jenže to bylo hned po ránu, jen jsem vstal, vyčistil zuby a šel na to. Když jsem se přišel zaregistrovat, tak jsem zjistil, že moje kategorie začíná už o půl hodiny dřív, za 10 minut jsem teda už měl běžet.

Sestra a táta by tedy přišli akorát po vyhlášení vítězů, takže jsem sebral sílu a zeptal se kluka vedle mě, jestli má telefon a on hned pohotově šáhnul do baťohu a aniž bych stačil dopovědět, co jsem chtěl, tak už jsem měl telefon skoro v ruce:-) Za pár vteřin to bylo vyřízené a když jsem mu dával dvacku (náhoda, že jsem ji měl), tak to zásadně odmítal, ale nakonec jsem mu vysvětlil, že by se mi při běhu stějně pletla, tak si ji vzal.. Jeho vstřícné chování mě opravdu potěšilo. Po závodě jsme si ještě chvíli povídali..

A pár slov k tomu jak jsem běžel. První polovinu jsem měl za 8:10 a do cíle jsem doběhl v čase 16:29, což je teď můj nejlepší čas na 4,5km (o 8s lepší než v roce 2003). Po závodě jsem ani nebyl nějak moc vyčerpaný, s minulým rokem se to vůbec nedá srovnávat, to jsem vyloženě trpěl..

Ten borec, co doběhl první, měl větší náskok přede všema a zvládl to za 14:31. Já se umístil pátý a běžec za mnou dorazil v čase 19:46. Jsem tedy spokojen, i když tentokrát bez diplomu:-)

Běh zámeckou zahradou 2005
Chvilku po závodě se už nastupovalo na stupně vítězů, jsem ten v bílém (vím, jsou tam dva:-). Běh na 4,5km.Běh zámeckou zahradou 2005
První pětka z hlavního běhu na 9km. Běželo jich 17, já ale už ne, protože mě to přestalo bavit:-)Běh zámeckou zahradou
Běh seniorů na 4,5km.Fotky z minulých běhů najdete tady: Běh zámeckou zahradou 2003 & 2004Komentáře | Foto Vejnar.com


© 2004-2020 Emanuel VEJNAR Fotografie